درباره ما

داستان ما از آرامش شما آغاز شده است

درباره ما
داستان ما

پر افتخارترین شرکت تاسیساتی ایران

 احترامأ به استحضار میرساند شرکت هنر تاسیسات در سال 1390 با اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع از شرکت والا اندیشان وطن در استان کرمان و همچنین با اتکاء به سال ها سابقه فعالیت گروه موسسین شرکت که جمعی از متخصصین با تجربه در حوزه تاسیسات بوده ، جهت ارائه کالا و خدمات به بخشهای خصوصی,نیمه خصوصی و عمومی تاسیس گردید و پس از دوره کوتاهی با توجه به عملکرد بسیار خوب موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش محصولات   GRUNDFOSاز شرکت آبتین، پمپ EBARA ژاپن ، محصولات  VIESMANN  آلمان ، شرکت پاکمن PACKMAN ، شرکت دیزل ساز DIESEL SAZ ، شرکت صنایع یکتا تهویه اروند ARVAND نمایندگی انحصاری فروش محصولات  GALXCانگلستان از شرکت مطبوع عمران ، نمایندگی انحصاری سیستم های تهویه مطبوع  GREENچین از شرکت پشم شیشه پارس ، و تولید چیلرهای خانگی و صنعتی و فن کویل با برند ,SUMWIN  شرکت شیر آلات فاراب ، سیم و کابل کرمان و شرکت آریا صنعت سلیم تولید کننده انواع ترموکوپل و سنسورهای حرارتی و همچنین نماینده انحصاری گروه صنعتی آب بند AB BAND گردید. خوشبختانه در سال 1396 مفتخــر به افتتاح نمایتدگی محصولات خود واقع در جزیره کیش و سپس در سال 1398 موفق به بازگشایی دفتر فروش و خدمات پس ار فروش در تهران گردید.

شرکت هنر تاسیسات با داشتن تیمی حرفه ای ، توانایی نیاز سنجی و امکان سنجی نیاز های مشتریان مختلف را دارد. این تیم پس از انجام این نیاز سنجی بهترین و مناسب ترین سیستم را به مشتریان خود پیشنهاد میدهد. تیم شرکت با تجربه ارزشمندی که دارند از مرحله قبل از خرید تا بعد از خرید در کنار مشتریان خود بوده و آنها را همراهی میکند. پس از انتخاب سیستم مورد نظر،این تیم مشتریان خود را در فاز عقد قرارداد همراهی نموده تا سیستم های انتخابی مشتریان با بهترین و نازلترین قیمت در اختیار آنها قرار گیرد. این تیم آمادگی دارد که پس از انجام خرید نیز به مشتریان خود در زمینه آموزش و نگهداری از سیستم ها یاری رساند.

واحد فنی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تأسیس کلیه خدمات پس از فروش شرکت شامل تعمیر و نگهداری کلیه دستگاه ها را با مجرب ترین مهندسین و تکنسین ها بصورت شبانه روزی انجام میدهد .